FINÁLOVÝ TURNAJ U14 SEZÓNY 2020/2021

29.08.2021
Uverejnil: cjhl
Prečítané: 660x

NOWY TARG, 29. - 31. AUGUST

If you prefer english, click HERE

Dnes, skoro ráno, začal 2020/2021 CJHL FINALE TOURNAMENT U14. Päť družstiev z Ukrajinskej a Poľskej kvalifikácie zabojuje o titul Šampióna Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy. Dva najlepšie tímy z Ukrajiny, Kryžynka a Sokol Kyjev, si v Nowom Targu zmerajú sily s čekým Pilsen Wolves a najlepšími poľskými družstvami, MMKS Podhale Nowy Targ a JKH GKS Jastrzębie-Zdrój.

Rozpis zápasov - CJHL FINALE TOURNAMENT U14 (a WARRIOR CUP Skupina A)

29/08/2021

07.00     Pilsen Wolves - Kryžynka Kyjev     4:3
09.30     MMKS Podhale Nowy Targ - Sokol Kyjev     1:2
12.00     JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - Kryžynka Kyjev     2:2
14.30     Pilsen Wolves - Sokol Kyjev     0:5
18.30     MMKS Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie-Zdrój     1:5

30/08/2021

06.00     Kryžynka Kyjev - Sokol Kyjev     2:1
08.30     MMKS Podhale Nowy Targ - Pilsen Wolves     6:2
15.00     JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - Sokol Kyjev     4:1
19.30     Kryžynka Kyjev - MMKS Podhale Nowy Targ     5:3
22.00     JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - Pilsen Wolves     2:4

Popri finalistoch Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy, bude v Nowom Targu bojovať o víťazstvo vo WARRIOR CUPe 2021 ďalších 5 družstiev. 

Rozpis zápasov - WARRIOR CUP Skupina B

29/08/2021

08.15     SDDUSHOR Charkov - FRH Select Team     12:0
10.45     HK Halycké Levy Novojavorivsk - Jaguar Dnipro     0:6
13.15     ŁKH Łódź - SDDUSHOR Charkov     0:10
15.45     FRH Select Team - HK Halycké Levy Novojavorivsk     2:7
19.45     Jaguar Dnipro - ŁKH Łódź     6:0
21.00     HK Halycké Levy Novojavorivsk - SDDUSHOR Charkov     2:4

30/08/2021

07.15     FRH Select Team - ŁKH Łódź     5:4
13.45     Jaguar Dnipro - FRH Select Team     9:3
16.15     HK Halycké Levy Novojavorivsk - ŁKH Łódź     8:0
20.45     SDDUSHOR Charkov - Jaguar Dnipro     4:2

Počas posledného dňa sú na programe zápasy o konečné umiestnenie vo WARRIOR CUPe 2021 (kliknite SEM a sledujte zápasy ONLINE)

06.00 ... zápas o 9.miesto: MMKS Podhale Nowy Targ - ŁKH Łódź
07.20 ... zápas o 7.miesto: Pilsen Wolves - FRH Select Team
08.40 ... zápas o 5.miesto: Sokol Kyjev - HK Halycké Levy Novojavorivsk
11.15 ... zápas o 3.miesto: Kryžynka Kyjev - Jaguar Dnipro
12.45 ... finále: JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - SDDUSHOR Charkov

Hore