Kategória U12

KMHL FINÁLOVÝ TURNAJ U12

Finálový turnaj Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy U12 sa uskutočnil v Nowom Targu /Poľsko/, 19.-21. marca. Okrem dvoch ukrajinských tímov, SDUSSHOR-2009 (Charkov)Morski Vovky-2010 (Odessa), sa vo finále predstavil MMKS Podhale Nowy Targ, ako najlepší poľský tím medzinárodného turnaja MILAN CUP 2020. Pozvanie prijali tiež 4 české tímy. Pilsen Wolves (modrý a šedý), Stasa TeamPražský Výběr.

KONEČNÉ PORADIE

1. STASA TEAM     18 bodov
2. SDUSSHOR CHARKOV     12 bodov
3. PRAŽSKÝ VÝBĚR     12 bodov
4. PILSEN WOLVES GREY     12 bodov

5. PILSEN WOLVES BLUE     5 bodov
6. MORSKI VOVKY ODESSA     4 body
7. MMKS PODHALE NOWY TARG     0 bodov

NAJLEPŠÍ HRÁČI FINÁLOVÉHO TURNAJA

Najlepší obranca: Hynek Adam / Stasa Team
Najlepší útočník: Filip Daniel / Pražský Výběr
Najlepší brankár: Skorokhodov Kyrylo / SDUSSHOR Charkov
Najlepší strelec: Wsół Gabriel / MMKS Podhale Nowy Targ

Hráči boli ocenení sklenenou plaketou od KMHL a hokejkou značky WARRIOR, ktorú venovala Fundacja Rozwoju Hokeja.

VÝSLEDKY

Morski Vovky Odessa - SDUSSHOR Charkov     0:4
MMKS Podhale Nowy Targ - Pilsen Wolves Grey     3:10
Pilsen Wolves Blue - Morski Vovky Odessa     6:5 sn
Pilsen Wolves Grey - SDUSSHOR Charkov     2:6
Pražský Výběr - Pilsen Wolves Blue     4:2
Stasa Team - SDUSSHOR Charkov     4:0
Morski Vovky Odessa - MMKS Podhale Nowy Targ     10:8
Stasa Team - Pražský Výběr     6:3
Pilsen Wolves Blue - Stasa Team     2:5
MMKS Podhale Nowy Targ - Pražský Výběr     1:11
Pilsen Wolves Grey - Morski Vovky Odessa     11:1
Pilsen Wolves Blue - SDUSSHOR Charkov     1:6
Stasa Team - MMKS Podhale Nowy Targ     14:2
Pilsen Wolves Grey - Pražský Výběr     5:4
SDUSSHOR Charkov - MMKS Podhale Nowy Targ     4:2
Pilsen Wolves Grey - Pilsen Wolves Blue     4:1
Stasa Team - Morski Vovky Odessa     24:1
Pražský Výběr - SDUSSHOR Charkov     3:1
Pilsen Wolves Blue - MMKS Podhale Nowy Targ     6:1
Pilsen Wolves Grey - Stasa Team     3:4
Morski Vovky Odessa - Pražský Výběr     2:8

UKRAJINSKÁ KVALIFIKAĆNÁ SKUPINA U12

10 tímov kategórie 2009/2010 bojovalo v Ukrajinskej kvalifikačnej skupine U12. Boli rozdelené do dvoch skupín, v oboch skupinách sa odohrali 2 kolá. Vzhľadom na nedostatok času, sa finálové kolo nemohlo uskutočniť. Do Finálového turnaja Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy sa tak kvalifikovali víťazi oboch skupín, SDUSSHOR-2009 (Charkov) a Morski Vovky-2010 (Odessa).

Skupina A / konečné poradie

1. SDUSSHOR-2009 (Charkov)
2. Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig)
3. Kryžynka-2009 (Kyjev)
4. Sokil-2009 (Kyjev)
5. Halytsky Levy (Novoyavorivsk)

Skupina B / konečné poradie

1. Morski Vovky-2010 (Odessa)
2. Kryžynka-2010 (Kyjev)
3. Sokil-2010 (Kyjev)
4. SDUSSHOR-2010 (Charkov)
5. SDUSSHOR-FENIX (Charkov)

VÝSLEDKY

Skupina A , 1. kolo, Bila Tserkva (12-13. december 2020)

Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - SDUSSHOR-2009 (Charkov)     4:0
Kryžynka-2009 (Kyjev) - Sokil-2009 (Kyjev)     3:2 sn
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     7:1
SDUSSHOR-2009 (Charkov) - Kryžynka-2009 (Kyjev)     4:0
Sokil-2009 (Kyjev) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     5:2
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Kryžynka-2009 (Kyjev)     6:0
SDUSSHOR-2009 (Charkov) - Sokil-2009 (Kyjev)     8:2
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - Kryžynka-2009 (Kyjev)     0:4
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Sokil-2009 (Kyjev)     5:2
SDUSSHOR-2009 (Charkov) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     11:3

Skupina A , 2. kolo, Charkov (13-14. február 2021)

Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - SDUSSHOR-2009 (Charkov)     1:6     
Kryžynka-2009 (Kyjev) - Sokil-2009 (Kyjev)     4:5     
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     9:0
SDUSSHOR-2009 (Charkov) - Kryžynka-2009 (Kyjev)     5:4     
Sokil-2009 (Kyjev) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     2:3     
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Kryžynka-2009 (Kyjev)     4:2     
SDUSSHOR-2009 (Charkov) - Sokil-2009 (Kyjev)     5:1     
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - Kryžynka-2009 (Kyjev)     5:9    
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Sokil-2009 (Kyjev)     4:1     
SDUSSHOR-2009 (Charkov) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     10:1

Skupina B , 1. kolo, Kyjev (12-13. december 2020)

Morski Vovky-2010 (Odessa) - Kryžynka-2010 (Kyjev)     10:2
Sokil-2010 (Kyjev) - SDUSSHOR-2010 (Charkov)     4:2
SDUSSHOR-FENIX (Charkov) - Morski Vovky-2010 (Odessa)     1:7
Kryžynka-2010 (Kyjev) - Sokil-2010 (Kyjev)     2:3 sn
SDUSSHOR-2010 (Charkov) - SDUSSHOR-FENIX (Charkov)     6:1
Morski Vovky-2010 (Odessa) - Sokil-2010 (Kyjev)     4:3
SDUSSHOR-FENIX (Charkov) - Kryžynka-2010 (Kyjev)     2:5
SDUSSHOR-2010 (Charkov) - Morski Vovky-2010 (Odessa)     2:3
Sokil-2010 (Kyjev) - SDUSSHOR-FENIX (Charkov)     3:4
Kryžynka-2010 (Kyjev) - SDUSSHOR-2010 (Charkov)     5:2

Skupina B , 2. kolo, Charkov (26-27. december 2020)

Morski Vovky-2010 (Odessa) - Kryžynka-2010 (Kyjev)     9:1    
Sokil-2010 (Kyjev) - SDUSSHOR-2010 (Charkov)     1:0
SDUSSHOR-FENIX (Charkov) - Morski Vovky-2010 (Odessa)     2:4
Kryžynka-2010 (Kyjev) - Sokil-2010 (Kyjev)     2:0
SDUSSHOR-2010 (Charkov) - SDUSSHOR-FENIX (Charkov)     4:2    
Morski Vovky-2010 (Odessa) - Sokil-2010 (Kyjev)     2:3   
SDUSSHOR-FENIX (Charkov) - Kryžynka-2010 (Kyjev)     3:4     
SDUSSHOR-2010 (Charkov) - Morski Vovky-2010 (Odessa)     1:4     
Sokil-2010 (Kyjev) - SDUSSHOR-FENIX (Charkov)     1:2     
Kryžynka-2010 (Kyjev) - SDUSSHOR-2010 (Charkov)     2:3 sn  

Hore