Kategória U14

KMHL FINÁLOVÝ TURNAJ U14

Finálový turnaj bol naplánovaný na 1.-3. apríla 2021 v meste Sanok. Účasť v ňom si zabezpečili najlepšie tímy Ukrajinskej kvalifikácie (Sokol-2007 Kyjev a Kryžynka-2007 Kyjev). K nim sa mali z Poľskej kvalifikácie pridať 3 tímy. Pilsen Wolves a dvaja najlepší spomedzi poľských tímov. Turnaj bol zrušený na základe protipandemických opatrení Poľskej vlády, ktoré vstúpili do platnosti 27.marca 2021. Výsledky Ukrajinskej a Poľskej kvalifikácie nájdete nižšie.

UKRAJINSKÁ KVALIFIKAĆNÁ SKUPINA U14

Jedenásť tímov sa zapojilo do kvalifikačnej skupiny kategórie U14 na Ukrajine. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín. V oboch skupinách sa odohrali dve kolá, po ktorých sa do finálového kvalifikovali po tri najlepšie tímy z oboch skupín.

SKUPINA A

Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)
Morski Vovky (Odessa)
Kryžynka -2008 (Kyjev)
Sokol-2007 (Kyjev)
Shershni (Boguslav)
HK Dnipro (Dnipro)

SKUPINA B

Kryžynka-2007 (Kyjev)
Sokol-2008 (Kyjev)
Kremenchuk (Kremenchuk)
SDUSSHOR-2007 (Charkov)
Halytsky Levy (Novoyavorivsk)

VÝSLEDKY 1.KOLA - SKUPINA A (Bila Tserkva, 4.- 7. december 2020)

Sokol-2007 (Kyjev) - HK Dnipro (Dnipro)     2:0
Kryžynka-2008 (Kyjev) - Shershni (Boguslav)     3:2
Morski Vovky (Odessa) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     5:1
Sokol-2007 (Kyjev) - Kryžynka-2008 (Kyjev)     3:4
HK Dnipro (Dnipro) - Morski Vovky (Odessa)     1:3   
Shershni (Boguslav) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     6:1
Sokol-2007 (Kyjev) - Shershni (Boguslav)     4:1
HK Dnipro (Dnipro) - Kryžynka-2008 (Kyjev)     4:0
Morski Vovky (Odessa) - Shershni (Boguslav)     1:4
Sokol-2007 (Kyjev) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     7:1
Shershni (Boguslav) - HK Dnipro (Dnipro)     1:3
Kryžynka-2008 (Kyjev) - Morski Vovky (Odessa)     4:3
HK Dnipro (Dnipro) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     8:0
Morski Vovky (Odessa) - Sokol-2007 (Kyjev)     1:4
Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig) - Kryžynka-2008 (Kyjev)     5:6 sn

VÝSLEDKY 2.KOLA - SKUPINA A (Kyjev, 19.- 20. december 2020)

Sokol-2007 (Kyjev) - HK Dnipro (Dnipro)     3:1     
Kryžynka-2008 (Kyjev) - Shershni (Boguslav)     2:3 
Morski Vovky (Odessa) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     5:0 (kontumačne)      
Sokol-2007 (Kyjev) - Kryžynka-2008 (Kyjev)     0:3    
HK Dnipro (Dnipro) - Morski Vovky (Odessa)     6:1     
Shershni (Boguslav) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     5:0 (kontumačne)     
Sokol-2007 (Kyjev) - Shershni (Boguslav)     2:1    
HK Dnipro (Dnipro) - Kryžynka-2008 (Kyjev)     7:1    
Morski Vovky (Odessa) - Shershni (Boguslav)     5:4
Sokol-2007 (Kyjev) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     5:0 (kontumačne)    
Shershni (Boguslav) - HK Dnipro (Dnipro)     1:2 sn    
Kryžynka-2008 (Kyjev) - Morski Vovky (Odessa)     1:3    
HK Dnipro (Dnipro) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     5:0 (kontumačne)    
Morski Vovky (Odessa) - Sokol-2007 (Kyjev)     3:4 sn    
Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig) - Kryžynka-2008 (Kyjev)     0:5 (kontumačne)

KONEČNÁ TABUĽKA, SKUPINA A

1. Sokol-2007 (Kyjev)     23 b.
2. HK Dnipro (Dnipro)     20 b.
3. Kryžynka -2008 (Kyjev)     17 b.
4. Morski Vovky (Odessa)     16 b.
5. Shershni (Boguslav)     13 b.
6. Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     1 b.

VÝSLEDKY 1.KOLA - SKUPINA B (Kremenchuk, 3.- 4. december 2020)

SDUSSHOR-2007 (Charkov) - Kryžynka-2007 (Kyjev)     4:1
Sokol-2008 (Kyjev) - Kremenchuk (Kremenchuk)     4:1
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - SDUSSHOR-2007 (Charkov)     0:3
Kryžynka-2007 (Kyjev) - Sokol-2008 (Kyjev)     7:3
Kremenchuk (Kremenchuk) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     3:2
SDUSSHOR-2007 (Charkov) - Sokol-2008 (Kyjev)     5:0
Kryžynka-2007 (Kyjev) - Kremenchuk (Kremenchuk)     2:0
Sokol-2008 (Kyjev) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     6:4
Kremenchuk (Kremenchuk) - SDUSSHOR-2007 (Charkov)     1:2 sn
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - Kryžynka-2007 (Kyjev)     0:7

VÝSLEDKY 2.KOLA - SKUPINA B (Kyjev, 14.- 15. december 2020)

SDUSSHOR-2007 (Charkov) - Kryžynka-2007 (Kyjev)     4:3 sn    
Sokol-2008 (Kyjev) - Kremenchuk (Kremenchuk)     1:6    
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - SDUSSHOR-2007 (Charkov)     1:4
Kryžynka-2007 (Kyjev) - Sokol-2008 (Kyjev)     7:1    
Kremenchuk (Kremenchuk) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     2:3
SDUSSHOR-2007 (Charkov) - Sokol-2008 (Kyjev)     4:5 sn     
Kryžynka-2007 (Kyjev) - Kremenchuk (Kremenchuk)     3:2     
Sokol-2008 (Kyjev) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     0:1 sn     
Kremenchuk (Kremenchuk) - SDUSSHOR-2007 (Charkov)     2:3     
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - Kryžynka-2007 (Kyjev)     3:4

KONEČNÁ TABUĽKA, SKUPINA B

1. SDUSSHOR-2007 (Charkov)     20 b.
2. Kryžynka -2007 (Kyjev)     19 b.
3. Sokol-2008 (Kyjev)     9 b.
4. Kremenchuk (Kremenchuk)     7 b.
5. Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     5 b.

FINÁLE UKRAJINSKEJ KVALIFIKAČNEJ SKUPINY U14

Šesť najlepších tímov z dvoch kvalifikačných skupín sa stretlo v Charkove, 24.-26. februára. Víťazom sa stal Sokol-2007 Kyjev, na druhom mieste sa umiestnila Kryžynka-2007 Kyjev. Tieto dva tímy sa kvalifikovali na Finálový turnaj Karpatskej mládežnícekj hokejovej ligy.

Konečná tabuľka finálového kola Ukrajinskej kvalifikácie U14

1. Sokol-2007 (Kyjev)
2. Kryžynka-2007 (Kyjev)
3. Dneprovske Jastreby (Dnipro)
4. SDUSSHOR-2007 (Charkov)
5. Sokol-2008 (Kyjev)
6. Kryžynka-2008 (Kyjev)

Organizátori ocenili tiež najlepších hráčov domáceho finále:

Najlepší brankár: Nikita KUTASHEV # 59 (Sokol-2008)
Najlepší obranca: Nazar KHRIPUN # 87 (Kryžynka-2007)
Najlepší útočník: Taras TISHKOVETS č. 91 (Kryžynka-2007)
Najlepší strelec: Gleb PETROV # 20 (Dneprovske Jastreby)
Najproduktívnejší hráč: Vladimir KORPACHEV # 27 (Sokol-2007)
Najlepší hráč: Michail NABOYCHENKO # 66 (SDUSSHOR-2007)

Výsledky:

Kryžynka-2007 (Kyjev) - SDUSSHOR-2007 (Charkov)     3:2
Kryžynka-2008 (Kyjev) - Dneprovske Jastreby (Dnipro)     0:11
Sokol-2008 (Kyjev) - Sokol-2007 (Kyjev)     0:7
Dneprovske Jastreby (Dnipro) - Kryžynka-2007 (Kyjev)     0:5
SDUSSHOR-2007 (Charkov) - Sokol-2008 (Kyjev)     1:0
Sokol-2007 (Kyjev) - Kryžynka-2008 (Kyjev)     10:2
Kryžynka-2007 (Kyjev) - Sokol-2008 (Kyjev)     4:2
SDUSSHOR-2007 (Charkov) - Kryžynka-2008 (Kyjev)     4:0
Dneprovske Jastreby (Dnipro) - Sokol-2007 (Kyjev)     2:7
Kryžynka-2008 (Kyjev) - Kryžynka-2007 (Kyjev)     2:7
Sokol-2007 (Kyjev) - SDUSSHOR-2007 (Charkov)     4:0
Sokol-2008 (Kyjev) - Dneprovske Jastreby (Dnipro)     1:5
Sokol-2008 (Kyjev) - Kryžynka-2008 (Kyjev)     2:0
Kryžynka-2007 (Kyjev) - Sokol-2007 (Kyjev)     2:4
Dneprovske Jastreby (Dnipro) - SDUSSHOR-2007 (Charkov)     4:0

POĽSKÁ KVALIFIKAČNÁ SKUPINA U14

V Poľsku sa do kvalifikácie zapojilo 6 tímov, 5 domácich a český select Pilsen Wolves. Odohrali sa dve kolá. Tretie kolo, ktoré bolo pôvodne naplánované na 29.-31. január 2020 (Jastrzębie-Zdrój), sa napokon pre sprísnené protipandemické opatrenia neuskutočnilo ani v náhradnom termíne (26.-28.marec, Łódź).

VÝSLEDKY 1. KOLA (Nowy Targ, 6.-8. november 2020)

Podhale Nowy Targ – Pilsen Wolves     2:3
UKS Niedźwiadki Sanok - JKH GKS Jastrzębie     1:3
AH Legia Warszawa - ŁKH Łódź     4:2
UKH Unia Oświęcim (hosť) - Pilsen Wolves     3:4
Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie     6:3
ŁKH Łódź - UKS Niedźwiadki Sanok     2:5
AH Legia Warszawa – UKH Unia Oświęcim (hosť)     4:10

Podhale Nowy Targ - UKS Niedźwiadki Sanok     1:2
UKH Unia Oświęcim (hosť) - JKH GKS Jastrzębie     2:1
AH Legia Warszawa - Pilsen Wolves     0:9
Podhale Nowy Targ - ŁKH Łódź     2:6
UKS Niedźwiadki Sanok - AH Legia Warszawa     5:1
Pilsen Wolves - JKH GKS Jastrzębie     5:4
UKH Unia Oświęcim (hosť) - ŁKH Łódź     4:6

JKH GKS Jastrzębie - AH Legia Warszawa     9:1
UKH Unia Oświęcim (hosť) – Podhale Nowy Targ     1:2
Pilsen Wolves – UKS Niedźwiadki Sanok     6:1
ŁKH Łódź – JKH GKS Jastrzębie     2:6
Podhale Nowy Targ - AH Legia Warszawa     6:2
Pilsen Wolves – ŁKH Łódź     11:0
UKH Unia Oświęcim (hosť) – UKS Niedźwiadki Sanok     5:3

VÝSLEDKY 2. KOLA (Nowy Targ, 18.-20. december 2020)

MOSM Tychy (hosť) - Pilsen Wolves     0:9
UKS Niedźwiadki Sanok - JKH GKS Jastrzębie     0:6
AH Legia Warszawa - ŁKH Łódź     4:0
MMKS Podhale Nowy Targ - Pilsen Wolves     1:4
ŁKH Łódź - UKS Niedźwiadki Sanok     4:5
AH Legia Warszawa - MOSM Tychy (hosť)     0:12
MMKS Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie     1:3

MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Niedźwiadki Sanok     4:1
MOSM Tychy (hosť) - JKH GKS Jastrzębie     3:2
AH Legia Warszawa - Pilsen Wolves     0:11
MMKS Podhale Nowy Targ - ŁKH Łódź     5:0
UKS Niedźwiadki Sanok - AH Legia Warszawa     2:3
Pilsen Wolves - JKH GKS Jastrzębie     5:2
MOSM Tychy (hosť) - ŁKH Łódź     9:1

JKH GKS Jastrzębie - AH Legia Warszawa     2:3
MOSM Tychy (hosť) - MMKS Podhale Nowy Targ     7:1
Pilsen Wolves - UKS Niedźwiadki Sanok     11:1
ŁKH Łódź - JKH GKS Jastrzębie     2:5
MMKS Podhale Nowy Targ - AH Legia Warszawa     8:2
Pilsen Wolves - ŁKH Łódź     17:0
MOSM Tychy (hosť) – UKS Niedźwiadki Sanok     4:5 sn

TABUĽKA PO 2.KOLE

1. Pilsen Wolves     30 b.
2. JKH GKS Jastrzębie     18 b.
3. MMKS Podhale Nowy Targ     15 b.
4. UKS Niedźwiadki Sanok     12 b.
5. AH Legia Warszawa     12 b.
6. ŁKH Łódź     3 b.

Hore