U15: FESTIWAL OBHÁJIL TITUL

28.03.2024
Uverejnil: cjhl
Prečítané: 481x

If you prefer english, click HERE

Hráči poľského selectu Festiwal Hokeja sa stali šampiónmi Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy U15 v sezóne 2023/24 a obhájili tak titul z predošlej sezóny v kategórii U14.

Záverečné kolo sezóny sa odohralo v Sanoku, 15.- 17. marca. Festiwal Hokeja mohol počas záverečného víkendu prísť o zlatú pozíciu už len teoreticky. Rozhodujúci krok za obhajobou titulu spravili jeho hráči už v druhom kole, keď si vybudovali osem bodový náskok pred Sanokom. Niedzwiadki nedokázali v ďalších kolách tento náskok zmazať, a tak obsadili konečné druhé miesto. Bronzové medaily si odniesli hráči UKS KTH Krynica-Zdrój.

Lídrom produktivity sa stal GAVRYLETS Anton (Festiwal Hokeja). Počas sezóny získal 50 "kanadských" bodov. Súperom nastrieľal 31 gólov, ku ktorým pridal 19 asistencií. Na druhom mieste sa umiestnil jeho spoluhráč MALCHYK Illia (16G+24A). Trojicu najlepších uzatvára SUCHECKI Alan zo Sanoku (20G+18A).

Najvyťaženejším brankárom bol KRUCZEK Wiktor (Krynica-Zdrój). V bránke strávil 956 minút (z celkovo možných 960). Zároveň vychytal najviac víťazstiev spomedi všetkých brankárov (16). V priemere inkasovaných gólov na zápas (GAA) dosiahol najlepší výsledok SZCZĘSNY Maksymilian s priemerom 1,43 gólu na zápas. Kompletné hráčske a brankárske štatistiky nájdete na www.mystatsonline.com

Tréneri určili tiež ALL STAR TEAM sezóny:

BIELIAIEV Pavlo (Festiwal Hokeja)
SUCHECKI Alan (STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok)
KRUCZEK Wiktor (UKS KTH Krynica-Zdrój)
MALOVANYI Ihor (Morski Vovky Odesa)
GIDRÓ Gergő (Seklerland Icehockey Academy)
(Kárpáti Farkasok)
POHRIB Eduard Ioan (ACS Olimpia Ploiesti)

VÝSLEDKY ZÁPASOV, SEZÓNA 2023/2024

1. KOLO, KRYNICA-ZDRÓJ (22-24. SEPTEMBER 2023)

UKS KTH Krynica-Zdrój - Kárpáti Farkasok     4:2
Festiwal Hokeja - ACS Olimpia Ploiesti     11:1
Seklerland Icehockey Academy - Morski Vovky Odesa     11:1
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - UKS KTH Krynica-Zdrój     7:3
Kárpáti Farkasok - Festiwal Hokeja     1:6
ACS Olimpia Ploiesti - Seklerland Icehockey Academy     1:5
Morski Vovky Odesa - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     1:7

Seklerland Icehockey Academy - Festival Hokeja     2:4
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - ACS Olimpia Ploiesti     6:3
UKS KTH Krynica-Zdrój - Morski Vovky Odesa     2:0
Kárpáti Farkasok - Seklerland Icehockey Academy     0:3
Festival Hokeja - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     0:1 ps
ACS Olimpia Ploiesti - UKS KTH Krynica-Zdrój     4:5 ps
Morski Vovky Odesa - Kárpáti Farkasok     3:1

Morski Vovky Odesa - ACS Olimpia Ploiesti     2:10
Kárpáti Farkasok - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     3:9
Seklerland Icehockey Academy - UKS KTH Krynica-Zdrój     12:0
Festival Hokeja - Morski Vovky Odesa     7:0
ACS Olimpia Ploiesti - Kárpáti Farkasok     3:2 ps
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Seklerland Icehockey Academy     4:2
UKS KTH Krynica-Zdrój - Festival Hokeja     1:5

2. KOLO, SANOK (01-03. DECEMBER 2023)

STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kárpáti Farkasok     3:2
Seklerland Icehockey Academy - Festival Hokeja     0:4
Morski Vovky Odesa - UKS KTH Krynica-Zdrój     2:3 ps
Kárpáti Farkasok - ACS Olimpia Ploiesti     6:0
Festival Hokeja - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     4:1
UKS KTH Krynica-Zdrój - Seklerland Icehockey Academy     1:2
ACS Olimpia Ploiesti - Morski Vovky Odesa     0:9

UKS KTH Krynica-Zdrój - ACS Olimpia Ploiesti     6:1
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Seklerland Icehockey Academy     1:2
Kárpáti Farkasok - Morski Vovky Odesa     2:4
Festival Hokeja - UKS KTH Krynica-Zdrój     3:0
ACS Olimpia Ploiesti - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     0:2
Seklerland Icehockey Academy - Kárpáti Farkasok     6:5 ps
Morski Vovky Odesa - Festival Hokeja     1:2     
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - UKS KTH Krynica-Zdrój     1:2

Seklerland Icehockey Academy - Morski Vovky Odesa     2:0
Festiwal Hokeja - ACS Olimpia Ploiesti     4:2
UKS KTH Krynica-Zdrój - Kárpáti Farkasok     1:2
Morski Vovky Odesa - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     3:4
ACS Olimpia Ploiesti - Seklerland Icehockey Academy     1:2
Kárpáti Farkasok - Festiwal Hokeja     0:9

3. KOLO, TREBIŠOV (09-11. FEBRUÁR 2024)

MŠKM Trebišov - Kárpáti Farkasok     2:3 ps
Morski Vovky Odesa - ACS Olimpia Ploiesti     9:1
Festiwal Hokeja - UKS KTH Krynica-Zdrój     3:0
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - MŠKM Trebišov     4:3
Kárpáti Farkasok - Morski Vovky Odesa     2:8
ACS Olimpia Ploiesti - Festiwal Hokeja     1:14
UKS KTH Krynica-Zdrój - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     5:4

MŠKM Trebišov - Festiwal Hokeja     1:10
Morski Vovky Odesa - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     2:7
Kárpáti Farkasok - ACS Olimpia Ploiesti     8:0
UKS KTH Krynica-Zdrój - MŠKM Trebišov     3:1
Festiwal Hokeja - Morski Vovky Odesa     4:1
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kárpáti Farkasok     4:3
ACS Olimpia Ploiesti - UKS KTH Krynica-Zdrój     1:9

MŠKM Trebišov - Morski Vovky Odesa     4:1
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - ACS Olimpia Ploiesti     13:1
Kárpáti Farkasok - Festiwal Hokeja     1:8
Morski Vovky Odesa - UKS KTH Krynica-Zdrój     6:5
ACS Olimpia Ploiesti - MŠKM Trebišov     1:3
Festiwal Hokeja - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     9:2
UKS KTH Krynica-Zdrój - Kárpáti Farkasok     4:3

4. KOLO, SANOK (15-17. MAREC 2024)

STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - MŠKM Trebišov     4:1
UKS KTH Krynica-Zdrój - MHK Kežmarok     7:0
Festiwal Hokeja - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     3:4
MŠKM Trebišov - UKS KTH Krynica-Zdrój     1:7
MHK Kežmarok - Festiwal Hokeja     0:4

MŠKM Trebišov - Festiwal Hokeja     1:2
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - MHK Kežmarok     12:0
Festiwal Hokeja - UKS KTH Krynica-Zdrój     2:5
MHK Kežmarok - MŠKM Trebišov     2:3 ps
UKS KTH Krynica-Zdrój - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     2:0

MŠKM Trebišov - UKS KTH Krynica-Zdrój     1:8
MHK Kežmarok - Festiwal Hokeja     0:6
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - MŠKM Trebišov     9:5
UKS KTH Krynica-Zdrój - MHK Kežmarok     5:0
Festiwal Hokeja - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     7:4

 

tabulka U15 2324

Hore