U18 V SANOKU, U14 V NOWOM TARGU

01.12.2021
Uverejnil: cjhl
Prečítané: 646x

UŽ TENTO VÍKEND, 3.-5. DECEMBER

If you prefer english, click HERE

Tento víkend môžeme nazvať víkendom KMHL!


Dve poľské mestá, Sanok a Nowy Targ, privítajú počas víkendu 14 tímov. Druhé kolo "bielej" skupiny kategórie U14 sa uskutoční v Nowom Targu. V Sanoku sa premiérovo v aktuálnej sezóne 2021/2022 stretnú družstvá kategórie U18.

ROZPIS ZÁPASOV U14 

3. DECEMBER 2021 (piatok)

07.00      MMKS Podhale Nowy Targ - Partizan Belehrad
08.20      Kryžynka Kyjev - Seklerland Icehockey Academy
11.15      HS Riga - HK Halytske Levy Novojavorivsk
12.35      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - MMKS Podhale Nowy Targ
13.55      Partizan Belehrad - Kryžynka Kyjev
15.15      Seklerland Icehockey Academy - HS Riga
16.35      HK Halytske Levy Novojavorivsk - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
17.55      Kryžynka Kyjev - MMKS Podhale Nowy Targ

4. DECEMBER 2021 (sobota)

07.00      HS Riga - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
08.20      Partizan Belehrad - Seklerland Icehockey Academy
11.45      HK Halytske Levy Novojavorivsk - MMKS Podhale Nowy Targ
13.05      Kryžynka Kyjev - HS Riga
14.25      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Partizan Belehrad
15.45      Seklerland Icehockey Academy - HK Halytske Levy Novojavorivsk
17.05      HS Riga - MMKS Podhale Nowy Targ
18.25      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kryžynka Kyjev

5. DECEMBER 2021 (nedeľa)

06.30      HK Halytske Levy Novojavorivsk - Partizan Belehrad
07.50      Seklerland Icehockey Academy - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
10.30      Kryžynka Kyjev - HK Halytske Levy Novojavorivsk
11.50      Partizan Belehrad - HS Riga
13.10      MMKS Podhale Nowy Targ - Seklerland Icehockey Academy

U18 GAMES SCHEDULE

3. DECEMBER 2021 (piatok)

08.00      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Seklerland Icehockey Academy
09.20      Okanagan Hockey Academy - SMS Torun
12.30      Ogre Juniors – Kryzhynka-Olympic College
13.50      Dynamo Dnipro - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
15.10      Seklerland Icehockey Academy - Okanagan Hockey Academy
16.30      SMS Torun - Ogre Juniors
17.50      Kryzhynka-Olympic College - Dynamo Dnipro
19.10      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Okanagan Hockey Academy

4. DECEMBER 2021 (sobota)

07.20      Ogre Juniors - Dynamo Dnipro
08.40      Seklerland Icehockey Academy - SMS Torun
11.30      Kryzhynka-Olympic College - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
12.50      Okanagan Hockey Academy - Ogre Juniors
14.10      Dynamo Dnipro - Seklerland Icehockey Academy
15.30      SMS Torun - Kryzhynka-Olympic College
16.50      Ogre Juniors - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
18.10      Okanagan Hockey Academy - Dynamo Dnipro

5. DECEMBER 2021 (nedeľa)

07.20      Kryzhynka-Olympic College - Seklerland Icehockey Academy
08.40      Dynamo Dnipro - SMS Torun
11.00      Okanagan Hockey Academy - Kryzhynka-Olympic College
12.20      Seklerland Icehockey Academy - Ogre Juniors
13.40      SMS Torun - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

Hore