UKRAJINSKÁ KVALIFIKAČNÁ SKUPINA U12

15.03.2021
Uverejnil: cjhl
Prečítané: 225x

DO FINÁLE CHARKOV A ODESSA

 

If you prefer english, click HERE

 

10 tímov kategórie 2009/2010 bojovalo v Ukrajinskej kvalifikačnej skupine U12. Boli rozdelené do dvoch skupín, v oboch skupinách sa odohrali 2 kolá. Vzhľadom na nedostatok času, sa finálové kolo nemohlo uskutočniť. Do Finálového turnaja Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy sa tak kvalifikovali víťazi oboch skupín, SDUSSHOR-2009 (Charkov)Morski Vovky-2010 (Odessa). Keďže sa vedenie KMHL rozhodlo, že na Finálovom turnaji sa predstaví 8 tímov, bolo Ukrajine ponúknuté ešte jedno miesto. Kryvbass, ako druhý tím skupiny A, ponuku odmietol a tak v Nowom Targu uvidíme družstvo Kryžynka-2009 Kyjev.

Finálový turnaj KMHL U12 sa uskutoční v Nowom Targu /Poľsko/, 19.-21. marca.

UKRAJINSKÁ KVALIFIKAĆNÁ SKUPINA U12

Skupina A / konečné poradie

1. SDUSSHOR-2009 (Kharkiv)
2. Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig)
3. Kryzhynka-2009 (Kyiv)
4. Sokil-2009 (Kyiv)
5. Halytsky Levy (Novoyavorivsk)

Skupina B / konečné poradie

1. Morski Vovky-2010 (Odessa)
2. Kryzhynka-2010 (Kyiv)
3. Sokil-2010 (Kyiv)
4. SDUSSHOR-2010 (Kharkiv)
5. SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv)

VÝSLEDKY

Skupina A , 1. kolo, Bila Tserkva (12-13. december 2020)

Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - SDUSSHOR-2009 (Kharkiv)     4:0
Kryzhynka-2009 (Kyiv) - Sokil-2009 (Kyiv)     3:2 ps
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     7:1
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Kryzhynka-2009 (Kyiv)     4:0
Sokil-2009 (Kyiv) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     5:2
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Kryzhynka-2009 (Kyiv)     6:0
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Sokil-2009 (Kyiv)     8:2
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - Kryzhynka-2009 (Kyiv)     0:4
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Sokil-2009 (Kyiv)     5:2
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     11:3

Skupina A , 2. kolo, Charkov (13-14. február 2021)

Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - SDUSSHOR-2009 (Kharkiv)     1:6     
Kryzhynka-2009 (Kyiv) - Sokil-2009 (Kyiv)     4:5     
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     9:0
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Kryzhynka-2009 (Kyiv)     5:4     
Sokil-2009 (Kyiv) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     2:3     
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Kryzhynka-2009 (Kyiv)     4:2     
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Sokil-2009 (Kyiv)     5:1     
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - Kryzhynka-2009 (Kyiv)     5:9    
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Sokil-2009 (Kyiv)     4:1     
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     10:1

Skupina B , 1. kolo, Kyjev (12-13. december 2020)

Morski Vovky-2010 (Odessa) - Kryzhynka-2010 (Kyiv)     10:2
Sokil-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-2010 (Kharkiv)     4:2
SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) - Morski Vovky-2010 (Odessa)     1:7
Kryzhynka-2010 (Kyiv) - Sokil-2010 (Kyiv)     2:3 ps
SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) - SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv)     6:1
Morski Vovky-2010 (Odessa) - Sokil-2010 (Kyiv)     4:3
SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) - Kryzhynka-2010 (Kyiv)     2:5
SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) - Morski Vovky-2010 (Odessa)     2:3
Sokil-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv)     3:4
Kryzhynka-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-2010 (Kharkiv)     5:2

Skupina B , 2. kolo, Charkov (26-27. december 2020)

Morski Vovky-2010 (Odessa) - Kryzhynka-2010 (Kyiv)     9:1    
Sokil-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-2010 (Kharkiv)     1:0
SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) - Morski Vovky-2010 (Odessa)     2:4
Kryzhynka-2010 (Kyiv) - Sokil-2010 (Kyiv)     2:0
SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) - SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv)     4:2    
Morski Vovky-2010 (Odessa) - Sokil-2010 (Kyiv)     2:3   
SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) - Kryzhynka-2010 (Kyiv)     3:4     
SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) - Morski Vovky-2010 (Odessa)     1:4     
Sokil-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv)     1:2     
Kryzhynka-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-2010 (Kharkiv)     2:3 ps          

Hore