MŠKM TREBIŠOV - HK Mládež Michalovce (aktualizované)

25.01.2019
Uverejnil: cjhl
Prečítané: 2202x

Aktualizované po zápase... družstvá si rozdelili po bode za remízu 8:8. Do zápasu lepšie vstúpili Michalovčania, ktorí už v 11. minúte viedli 4:0! Domáci dokázali znížiť na 4:5, no už o necelých päť minút bolo 4:7. Tesne pred koncom druhej tretiny znížil Daniel Alexander JENČKO svojim tretím gólom v zápase na 5:7. Michalovce v úvode záverečného dejstva odskočili opäť na rozdiel troch gólov zásluhou Kamila ROHAĽA. Potom však opäť úradoval najproduktívnejší hráč súťaže D.A. Jenčko. Dvoma gólmi znížil na 7:8, aby napokon Samuel GALAJDA 6 minút pred koncom upravil na konečných 8:8. Hrdinom domácich bol Daniel Alexander JENČKO, ktorý v zápase strelil 5 gólov a pri ďalších dvoch asistoval. Aktuálne druhý najproduktívnejší hráč Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy tak opäť potvrdil svoje kvality. Na druhej strane sa najviac darilo Róbertovi FEDOROVI, ktorý k hatricku pridal aj jednu asistenciu.

Pôvodný text: Už zajtra ráno si na Zimnom štadióne v Trebišove zmerajú sily tradiční účastníci Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy. V zápase 1. ligy starších žiakov (8.ročník) sa stretnú hráči MŠKM TREBIŠOV a HK Mládež Michalovce. Obidve družstvá sa po základnej časti prebojovali do elitnej päťky skupiny východ. Michalovce majú v doterajšom priebehu rozbiehajúcej sa nadstavby bilanciu 1-0-1. Domáci Trebišov zatiaľ odohral jeden zápas, v ktorom zvíťazil nad Prešovom Penguins 8:1. V Karpatskej mládežníckej hokejovej lige štartujú oba tieto tímy v divízii ORLY. Trebišovčanom patrí v "modrej" skupine po druhom kole priebežné štvrté miesto so ziskom 13-tich bodov. Michalovce sú v "červenej" skupine na treťom mieste, keď si v desiatich zápasoch pripísali na svoje konto 16 bodov. Obidve družstvá budú v treťom kole KMHL bojovať o účasť vo FINAL SIX.