Tréningový kemp kanadského odborníka

29.06.2018
Uverejnil: cjhl
Prečítané: 911x

V dňoch 2. - 5. septembra sa v poľskom Sanoku uskutoční tréningový kemp pod vedením známeho kanadského odborníka. Jari Byrski, zakladateľ hokejovej školy SK8ON, sa už roky venuje príprave mladých hokejistov v zámorí. Medzi jeho "žiakov" patrili a ešte stále patria hráči ako Connor McDavid, Steven Stamkos, Eric Staal, Jeff Skinner, Rick Nash, Jasson Spezza a mnohí ďalší hráči pôsobiaci v NHL.

Organizátorom kempu je "Fundacja Rozwoju Hokeja" (Fundation of Hockey Dewelopment) a hokejová škola SK8ON (www.sk8on.ca). Kemp sa uskutoční v Arene Sanok. Hráči budú ubytovaní priamo na štadióne. Cena kempu je 180 EUR.

V cene ja zahrnuté:

3 x ubytovanie s plnou penziou
7 x 75 minútový tréning na ľade
3 x 75 minútový tréning na suchu (stickhandling)
2 x prednáška a video
1 x kúpalisko

V prípade záujmu kontaktujte:

p. Krzysztof Czech

telefón: +48 601 933 933
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

"Jari and the rest of the SK8ON staff have been a big part of my hockey development as a hockey player over the past 16 years. I have been attending weeknight skates, summer camps and private lessons since I was 8 years old. SK8ON has helped me develop my skating agility and puck handling skills while maintaining a fun attitude. Their unique drills and teaching techniques keep me on my toes and wanting more. SK8ON hockey school is definitely a great place to have fun while gaining confidence and improving your game. I look forward to working with SK8ON as I progress though my hockey career. Thanks SK8ON your friend.'"

                                                                                                                                                       - Steven Stamkos, Tampa Bay Lightning -

"Working with Jari and his team is one of the most unique and fun ways to work and get better in all areas of your game. He brings an energy to the rink that you don't see everyday and it pushes you to be better through each session. His creative drills make it fun and challenging at the same time to make you better in different situations you might face in each game! Definitely recommend working with Jari and his team! "

                                                                                                                                                       - Connor McDavid, Edmonton Oilers -

Hore