Aktuálna tabuľka - divízia MEDVEDE

Poradie  Team Z V Vn Pn P Skóre Body
1. HK Halycké Levy Novojavorivsk
 6   4   0   1   1  29:11  13 
2. HK Mládež Michalovce  6   3  1  1  0 18:10  13 
3. STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok  6  3 1 0  1  17:15  12 
4. SDYUSSHOR Charkov  6   3   1  0  2  27:17  11 
5. Kryžynka Kyjev  6   0   2   1   3  12:22 
6. MMKS Podhale Nowy Targ  6   1   0  2  3  10:21 
7. Gladiators Dunarea Galati  6   1   0   0  5 11:28 

Aktuálna tabuľka - divízia ORLY - modrá skupina

Poradie Team Z V Vn Pn P Skóre Body
1. Poland Select U15
5 24:6  15 
2. STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok  4  14:12  12 
3. Debreceni Hoki Klub  2  12:10 
4. RCYSS HC Legion Kalush  2  12:20 
5. Gladiators-Gloria Galati  1  13:19 
6. MŠKM TREBIŠOV  1  14:22 

Aktuálna tabuľka - divízia ORLY - červená skupina

Poradie Team Z V Vn Pn P Skóre Body
1. Kryžynka Kyjev  5   5   0   0   0  15:4   15 
2. HK Halycké Levy Novojavorivsk  5   3   0   1   1  21:10   10 
3. HK Mládež Michalovce  5   2   1   1   1  17:11   9 
4. HK Partizan Beograd  5   2   1   0   1  20:15   8 
5. HC Ogre Juniors  5   1   0   0   4  8:19   3 
6. MMKS Podhale Nowy Targ
 5   0   0   0   5  12:34   0 

Tretia sezóna Karpatskej mládežníckej hokejovej začne o

1. kolo sezóny 2018/2019: 24.- 26. august 2019

U16: ALL STAR GAME - súpisky

07.04.2018
Uverejnil: cjhl
Prečítané: 934x

Počas uplynulého týždňa ste mohli svojimi hlasmi zvoliť kapitánov tímov Zápasu hviezd. Vo svojom hlasovaní ste odovzdali celkovo 16321 hlasov. Ako sme vás už informovali, najviac hlasov získali Kostiantyn OSTAPENKO (6373, SDYUSSHOR-2002 Charkov) a Filip SIENKIEWICZ (7742, STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok). 

Práve títo dvaja hráči si v piatok večer počas slávnostného zahájenia záverečného kola vyžrebovali svojich spoluhráčov. Tých navrhli tréneri jednotlivých tímov Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy U16.

Žrebovanie určilo tieto zostavy pre ALL STAR GAME, ktorý sa uskutoční v sobotu, 7. apríla o 17,20 hod.:

 

 

ČIERNY

brankári: Catalin CAPSA (Galati), Jakub HRUBOVSKÝ (Michalovce), Savva SERDIUK (Kyjev)

obrancovia: Simon ČOLLÁK (Michalovce), Bence SÁNDOR (Debrecen), Artem SHUBA (Charkov), Arsen SIVIRIN (Kyjev), Kornél SZABÓ (Debrecen), Gabriel OSTAFINSKI (Sanok)

útočníci: András BARTÓK (Debrecen), Adam GAJDOŠÍK (Brumov-Bylnice), Raul MAFTEI (Galati), Roman MYROSHNIK (Kyjev), Arsen PALIICHUK (Kyjev), Vojtech PETRÚ (Brumov-Bylnice), Serhii POIMANOV (Charkov), Tymofii SAVYTSKYI (Kyjev) ... Filip SIENKIEWICZ (kapitán, Sanok)

BIELY

brankári: Tamás ANTEK (Debrecen), Kyrylo RYZHOV (Charkov), Andrej ŽIŽKA (Brumov-Bylnice)

obrancovia: Oleg BELOUSOV (Kyjev), Claudiu MLADIN (Galati), Jakub PACÍK (Brumov-Bylnice), Kyrylo SHASHUNKIN (Charkov), Matej ŠIMKO (Michalovce), DAWID Zólkiewicz (Sanok)

útočníci:  Bence DIÓSZEGI (Debrecen), Jozef DUDURIČ (Michalovce), Marcin DULEBA (Sanok), Volodymyr KHARIN (Charkov), Anna Mária LODŇANOVÁ (Brumov-Bylnice), Roland Ponechal (Galati), Vasile Nicolas RARES (Galati), Bogdan STEPANCHENKO (Michalovce) ... Kostianytyn OSTAPENKO (kapitán, Charkov)

Na lavičku družstva "čiernych" sa postavia Igor ARKYHPENKO (Kyjev) a Tibor TARTAĽ (Michalovca), tím "bielych" povedú tréneri Oleksandr PANCHENKO (Charkov) a József GYORGY (Debrecen).

 

Hore