1. kolo, divízia ORLY, modrá skupina: Trebišov / Slovensko, 23. - 25. august 2019

23. august 2019 (piatok)

09.00      HK Halycké Levy Novojavorivsk - MŠKM TREBIŠOV
10.30      KirályPingvinek - DVTK Jegesmedvék Miškolc
12.00      MMKS Podhale Nowy Targ - SK CSKA Sofia
13.30      MŠKM TREBIŠOV - „Baltu Ainiai“ Kaunas
15.00      DVTK Jegesmedvék Miškolc - HK Halycké Levy Novojavorivsk
16.30      SK CSKA Sofia - KirályPingvinek
18.00      „Baltu Ainiai“ Kaunas - MMKS Podhale Nowy Targ

24. august 2019 (sobota)

08.00      MMKS Podhale Nowy Targ - KirályPingvinek
09.30      „Baltu Ainiai“ Kaunas - DVTK Jegesmedvék Miškolc
11.00      SK CSKA Sofia - HK Halycké Levy Novojavorivsk
12.30      KirályPingvinek - MŠKM TREBIŠOV
14.00      DVTK Jegesmedvék Miškolc - MMKS Podhale Nowy Targ
15.30      HK Halycké Levy Novojavorivsk - „Baltu Ainiai“ Kaunas
17.00      MŠKM TREBIŠOV - SK CSKA Sofia

25. august 2019 (nedeľa)

08.00      SK CSKA Sofia - „Baltu Ainiai“ Kaunas
09.30      KirályPingvinek - HK Halycké Levy Novojavorivsk
11.00      MMKS Podhale Nowy Targ - MŠKM TREBIŠOV
12.30      DVTK Jegesmedvék Miškolc - SK CSKA Sofia
14.00      „Baltu Ainiai“ Kaunas - KirályPingvinek
15.30      HK Halycké Levy Novojavorivsk - MMKS Podhale Nowy Targ
17.00      MŠKM TREBIŠOV - DVTK Jegesmedvék Miškolc

1. kolo, divízia ORLY, červená skupina: Sanok / Poľsko, 30.08. - 01.09. 2019

30. august 2019 (piatok)

10.00     Debreceni Hoki Klub - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
11.20     SDUSHOR Minsk - HK Mládež Michalovce
12.40     Kryžynka Kyjev - HK Partizan Beograd

15.20     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - SDUSHOR Minsk
16.40     HK Partizan Beograd - Debreceni Hoki Klub
18.00     HK Mládež Michalovce - Kryžynka Kyjev

31. august 2019 (sobota)

08.00     HK Mládež Michalovce - HK Partizan Beograd
09.20     SDUSHOR Minsk - Debreceni Hoki Klub
10.40     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kryžynka Kyjev

13.20     Debreceni Hoki Klub - HK Mládež Michalovce
14.40     HK Partizan Beograd - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
16.00     Kryžynka Kyjev - SDUSHOR Minsk

1. september 2019 (nedeľa)

08.30     Debreceni Hoki Klub - Kryžynka Kyjev
09.50     SDUSHOR Minsk - HK Partizan Beograd
11.10     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce

13.50
15.10
16.30

Hore