1. kolo, divízia ORLY, modrá skupina: Trebišov / Slovensko, 24. - 26. august 2018

Poland Select U15 - MŠKM TREBIŠOV     5:3
Kryžynka Kyjev (hosť) - RCYSS HC Legion Kalush     10:0
Gladiators-Gloria Galati - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     1:4
Debreceni Hoki Klub - Poland Select U15     1:3
MŠKM TREBIŠOV - Kryžynka Kyjev (hosť)     0:2
RCYSS HC Legion Kalush - Gladiators-Gloria Galati     4:3
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Debreceni Hoki Klub     2:1

STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - RCYSS HC Legion Kalush     4:3
MŠKM TREBIŠOV - Debreceni Hoki Klub     1:5
Kryžynka Kyjev - Gladiators-Gloria Galati     7:0
Poland Select U15 - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     4:0
RCYSS HC Legion Kalush - MŠKM TREBIŠOV     4:2
Debreceni Hoki Klub - Kryžynka Kyjev (hosť)    1:0
Gladiators-Gloria Galati - Poland Select U15     1:6

Debreceni Hoki Klub - Gladiators-Gloria Galati     0:4
Poland Select U15 - RCYSS HC Legion Kalush     6:1
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kryžynka Kyjev (hosť)     0:4     
Gladiators-Gloria Galati - MŠKM TREBIŠOV     4:5
Kryžynka Kyjev (hosť) - Poland Select U15     2:1
RCYSS HC Legion Kalush - Debreceni Hoki Klub     0:5
MŠKM TREBIŠOV - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     3:4

Družstvo Kryžynky Kyjev sa 1. kola "moderej skupiny" zúčastnilo ako hosť a jeho výsledky sa nezapočítavajú do tabuľky Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy, divízie ORLY, modrej skupiny.

1. kolo, divízia ORLY, červená skupina: Novojavorivsk / Ukrajina, 21. - 23. september 2018

Kryžynka Kyjev - Dynamo Bereza (hosť)     0:2
HK Partizan Beograd - HK Halycké Levy Novojavorivsk     2:3
HC Ogre Juniors - MMKS Podhale Nowy Targ     6:2
Dynamo Bereza (hosť) - HK Mládež Michalovce     6:1
HK Halycké Levy Novojavorivsk - MMKS Podhale Nowy Targ     12:2
Kryžynka Kyjev - HC Ogre Juniors     4:0
HK Mládež Michalovce - HK Partizan Beograd     4:5 sn

MMKS Podhale Nowy Targ - Dynamo Bereza (hosť)     0:5
HK Halycké Levy Novojavorivsk - HC Ogre Juniors     4:1
HK Mládež Michalovce - Kryžynka Kyjev     0:1
HK Partizan Beograd - MMKS Podhale Nowy Targ     7:4
HC Ogre Juniors - HK Mládež Michalovce     1:5
Dynamo Bereza (hosť) - HK Partizan Beograd     10:1
Kryžynka Kyjev - HK Halycké Levy Novojavorivsk     2:0

HK Partizan Beograd - HC Ogre Juniors     4:0
MMKS Podhale Nowy Targ - Kryžynka Kyjev     2:4
HK Halycké Levy Novojavorivsk - HK Mládež Michalovce     2:3 sn
HC Ogre Juniors - Dynamo Bereza (hosť)     0:14
Kryžynka Kyjev - HK Partizan Beograd     4:2
HK Mládež Michalovce - MMKS Podhale Nowy Targ     5:2
Dynamo Bereza (hosť) - HK Halycké Levy Novojavorivsk     9:3

Družstvo Dynamo Bereza (Bielorusko) sa 1. kola "červenej skupiny" zúčastnilo ako hosť a jeho výsledky sa nezapočítavajú do tabuľky Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy, divízie ORLY, červenej skupiny.

Hore